Betturkey Giriş için TIKLA

Betturkey Para Yatırma

Finansal konularda da üstün bir başarı ortaya koyan sitenin birçok farklı ödeme kanalıyla üyelerine hizmet ettiği biliniyor. Hesap açtıktan sonra para yatırırken büyük bir kolaylık bulacağınız bu sitede birçok farklı yatırım aracı vardır. Para yatırımında göstermiş olduğu hassas tutum sayesinde dikkatleri üzerine çekmeyi başaran sitede karşınıza çıkacak olan para yatırma kanallarından hangisini istiyorsanız kullanabilirsiniz. Para yatırımında gösterdiği tutumla beraber finansal konularda becerisini de ortaya koymayı başaran bu sitede onlarca farklı Betturkey para yatırma seçeneği vardır. Üyeler istedikleri yatırım aracını kullanarak hesaplarına aktarım yapma şansı bulacaklardır. Para yatırımında göstermiş olduğu hassas ve pratik tutumla beraber ne kadar güvenilir olduğunu gösteren siteye artan bir rağbet vardır. İnsanlar para yatırırken ya da talep ederken bir sıkıntı çekmeyecekleri sitelere daha çok ilgi gösteriyorlar ve bu sitede de sağlam ödeme yöntemleri yer aldığı için birçok bahisçi ve oyuncu tarafından tercih sebebi oluyor.

İzlediği doğru hizmet politikasıyla beraber dikkatleri üzerine çekmeyi başaran sitede karşınıza çıkacak olan para aktarma kanallarından hangisi size uygunsa; ilgili yöntemle hesabınıza yatırım yapma fırsatı bulacaksınız. Çeşitliliği bu alanda da sağlamayı başarmış olan firmanın finansal olarak da insanları kendisine bağlayan bir yapısının bulunduğu açık bir şekilde ortaya çıkmaktadır.

Betturkey para yatırma yöntemleri ve limitleri nelerdir?

Birçok kişi Betturkey adresine para yatırma limitleri nelerdir diye merak ediyor ve sitede karşımıza birçok farklı para aktarma kanalı çıkıyor. Sitenin bünyesinde yer alan para yatırma kanalları ve güncel limitleri aşağıdaki gibidir:

 • Havale ve eft ile 100 liradan 50.000 liraya kadar,
 • Papara ile en az 100 en çok 50.000 lira,
 • Montrapay papara ile minimum 50 maksimum 50.000 lira,
 • Fixturka payfix üzerinden en az 25 en çok 50.000 lira,
 • Montrapay banka transferi üzerinden 250 liradan 10.000 liraya kadar,
 • Kredi ya da banka kartlarını kullanarak en az 50 en çok 2.000 lira,
 • Montrapay cep bankacılığı ile asgari 20 azami 1.000 lira,
 • Anında mefete ile en az 10 en çok 20.000 lira,
 • Z-pay papara üzerinden minimum 50 maksimum 25.000 lira,
 • Z-pay havale üzerinden en az 250 en çok 25.000 lira,
 • Allpay qr ile minimum 20 maksimum 5.000 lira yatırım imkanı vardır.

betturkey para yatırma

Para yatırımında sağlam mıdır?

Betturkey giriş yaptıktan sonra para yatırımında hiçbir sorun teşkil etmeyen bir platform olarak ön plana çıkmakta ve uluslararası alandaki başarısıyla da dikkatleri üzerine çeken bir konumda sizlerle beraber olmaktadır.

Para yatırımları ortalama ne kadar sürmektedir?

Bet turkey sitesinde para yatırma işlemlerini güvenle gerçekleştirecek ve uzun süre beklemeden ortalama 5 dakika içerisinde istediğiniz yöntemle hesabınıza aktarımda bulunarak oyunlara erişim sağlama hakkı elde edeceksiniz.

🚨 3000₺ Hoş Geldin Bonusu
💰250₺ Deneme Bonus + 250 Free Spin için Tıkla💰
👍 Betturkey 3000₺ Hoş Geldin Bonusu
💰250₺ Deneme Bonus + 250 Free Spin için Tıkla💰